Voltaj Regülatörleri

Tam Otomatik Servo Regülatörler

Tam Otomatik Servo Regülatörler

Tam Otomatik Servo Regülatörler; değişken şebeke voltajı regüle etmek (ayarlamak) ve çıkış voltajını sabitlemek için kullanılırlar. Servo Regülatörler varyak ve güç transformatöründen meydana gelmektedir.

Voltaj Regülatörleri, günümüzde elektrik tüketimi çoğaldıkça kullanılan şebeke voltajında düşüşler ve dengesizlikler meydana gelmektedir.

Elektronik ve elektrik cihazlarınızın verimli çalışabilmesi için voltaj regülatörü kullanılması gerekmektedir.

Mikroişlemci Kontrollü Regülatörler

Mikroişlemci Kontrollü Regülatörler; diğer regülatörlere göre elektronik yapısı tamamı ile daha gelişmiş regülatörlerdir. Saniyede 200 Volt Regülasyon hızına sahiptir ve çıkış hasssasiyeti ±% 1,5'tur.

Mikroişlemci Regülatörlerde; aşırı gerilim koruma ünitesi ve aşırı akım koruması ünitesi mevcuttur. Şebekeden kaynaklanan olumsuz bir durumda çıkışı keserek bağlı olduğu yükleri koruma altına alır.

Fonksiyonel paneli sayesinde giriş gerilimi, çıkış gerilimi ve yük yüzdesi gibi bilgileri kullanıcıya sağlar.

Mikroişlemci Kontrollü Regülatörler


Statik Voltaj Regülatörleri

Statik Voltaj Regülatörleri

Statik Voltaj Regülatörleri; hareketli parça içermeyen regülatör sistemleridir. Voltaj regülasyonunu tristörler vasıtasıyla yaparak voltaj değişimlerine daha hızlı cevap vermektedir.

Statik Voltaj Regülatörleri, mikroişlemci kontrollü teknolojisi ile üretilmekte olup, çıkış hassasiyeti ±% 2,5 Volttur.

Fonksiyonel ön panel sayesinde cihaz hakkında bütün bilgileri kullanıcıya sağlamaktadır.

Özel Kombi Regülatörleri

Kombi Regülatörleri; sadece kombi için üretilen özel regülatörlerdir. Kombi regülatörlerinde regülasyon röleler sayesinde yapılmaktadır. Bu nedenle cihaz çıkışı hassas bir çıkış değildir.

Kombi Regülatörleri; Mikroişlemci kart ile üretilmektedir. Regülasyon röleler vasıtasıyla yapıldığı için cihaz çıkışı ±% 4 voltları bulmaktadır.

Şık tasarımı sayesinde her ortama uyum sağlamaktadır.

Kombi Regülatörü